Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy trener Avii Świdnik, Piotr Piekarski blisko Chełmianki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2017 r. o 17:19 Powrót do artykułu
Powodzenia. Moim zdaniem szkoda że odszedł Olszak ten chłopak ma duży potencjał ale niestety bez dobych pomocników napastnik sam nic nie zrobi. Avia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy trener przekonał zarząd swoją charyzmą? Nie wiem czy pan prezes zna znaczenie tego słowa?! Myślałem, że może reprezentacja, parę sezonów w ekstraklasie..a tymczasem Biłgoraj, Paradyż, Grójec, któraś liga cypryjska..ot, charyzmatyk.. jak to się ma do Ziara? Ale i tak powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuścił Radomsko zdObywając 8 pkt w 19 meczach w rundzie wiosennej ub. Sezonu 4 ligi ! Ja pierrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRAMAT jakiś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzcie tego piekarskiego nawet za dopłatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiali podobno z Szydełko i Makarewiczem wybrali faceta z okregowki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde trener wynalazek, Avia idzie w złym kierunku a szkoda, pamiętam Avie w starej 2 lidze derby z Hetmanem i Górnikiem, Gamla Pranagal Ziółkowski Ziarkowski Zajączkowski kibic z Krasnegostawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener z doświadczeniem do spadku: "Wiosną tamtego sezonu, już jako szkoleniowiec, prowadził drużynę Mechanika Radomsko, której nie zdołał uchronić przed spadkiem z IV ligi łódzkiej (8 punktów w 19 meczach)." Nie mam pytań, panie Waldku pan się nie boi 3/4 miasta za panem stoi. Teraz przyjedzie autobus "biegaczo-kopaczy" i będą zarabiać nie wiadomo ile. BRAWOOOOOOO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Makarewicz juz pokazał w Lubartowie trener matrix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia staje sie klubem coraz bardziej obciachowym dlatego nie dziwie sie, że najlepsi pilkarze z niej uciekaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa Prezesie, weź trochę zaczerpnij opinii ludzi, którzy znają się na sporcie, a w szczególności świdnickim, można przymknąć oko, że nie wiesz kogo zaprosić na jubileusz Avii, bo nie znasz jej historii, zapominając o uczestnikach m. in. OLIMPIAD czy MŚ. Pomijając powyższe, co Ciebie skłoniło zatrudnić trenera, który spada z IV do V ligi? Ale o tym oficjalnie nie piszecie. Życzę powodzenia, ale będzie ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle mu z oczu patrzy,temu nowemu trenerowi. No to ruch trenerski zagadka. Przyajmiej tutaj jak się nie powiedzie,to prezes chyba bedzie wiedzial co czynić. Oby się powiodło zająć te 10te miejsce .Ciekawią mnie te zimowe zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za koleś ten trener??? To Reszkę trzeba zmienić natychmiast. PiS umie tylko doić kasę i niszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny Misiewicz z PISu bo jak nazwać ta kandydaturę? Ciekawe czy Łapy to była decyzja? Bo jak tak to miał plan. Ten zrobi mniej punktów jak ja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody i nie z układu lubelskiego. Avii nie potrzeba trenera z diamentowymi papierami a fachowca i to z jajami który pociągnie za sobą zespół. A jak się nie sprawdzi to od razu bez sentymentu podziękować mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Machnikowski ty się lepiej zamknij. PO lansujesz i dupę liżesz Białowąsowi. Gwiazdy zrobiłeś z młodych i teraz ogony zamiatają. Jakby twoje platfusy dalej rządziły to byś roboty nie miał, chyba że Caracalle byś skręcał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten Piekarski zaliczył zjazd. Jeszcze de facto nie tak dawno grał na I-ligowych boiskach w barwach Termaliki Nieciecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłka to szambo. Avia musi mieć kogoś z Podkarpacia bo tamten związek prowadzi rozgrywki. czy to się komuś podoba czy nie. Lubelski związek i Bartnik położyli lache na naszych zespołach, szkolą tylko sędziów, którzy nawet nam nie sędziują. Maciej pił ze wszystkimi i to samo musi robić nowy prezes bo na związek nie ma co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do Avii ściągnięto Czarneckiego wszyscy wieszali psy na obecnym zarządzie. Zobaczcie gdzie dzisiaj jest siatkówka w Świdniku! Guz, Kurek, Misztal, Sajdak, Baranowski walczą i nie ma wstydu. Może właśnie w tym szaleństwie jest metoda. Teraz ważne kogo ściągnie trener. Zamiast życzyć powodzenia trenerowi hejterzy nap...ją na niego. Jakby Łapa został też byłoby źle. Trenerze do roboty! Świdnik na trenera liczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale ten Piekarski zaliczył zjazd. Jeszcze de facto nie tak dawno grał na I-ligowych boiskach w barwach Termaliki Nieciecza.
 Mi to się wydaje że ten Piekario jest słaby mentalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...